POWIAT ZAPRASZA NA DZIEŃ DZIECKA

Reklama

Powiat Radomszczański zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Główne obchody odbędą się w Kamieńsku już 30 maja 2018 roku. Atrakcje dla najmłodszych przygotowała też Powiatowa Hala Sportowa.

30 maja bawimy się w Kamieńsku…

– Do udziału w VIII Powiatowym Dniu Dziecka zaprosiliśmy uczniów z terenu Powiatu Radomszczańskiego. Tradycyjnie spotykamy się na stadionie LZS Świt Kamieńsk, gdzie 30 maja (środa) od godz. 9.00  na uczestników czekać będzie wiele atrakcji — zaznacza starosta radomszczański Beata Pokora. –  To z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego powiatu przygotowaliśmy turniej piłki nożnej oraz cieszące się ogromnym zainteresowaniem rozgrywki Bubble Football – dodaje.

Z przygotowanych atrakcji będą mogli skorzystać nie tylko uczniowie! – Do Kamieńska zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Radomszczańskiego wraz ze swoimi pociechami. Gwarantujemy mnóstwo świetnej zabawy, której dostarczą dmuchańce, mega piłkarzyki, paintball. Swoją propozycję zajęć przygotowali druhowie ze Szczepu Drużyn Środowiskowych z Kamieńska, a Stowarzyszenie Sympatyków Pojazdów Militarnych „ROTA” zaprezentuje pojazdy militarne. Na pamiątkę wspaniałej zabawy będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce – mówi starosta Beata Pokora.

… 1 czerwca natomiast w Powiatowej Hali Sportowej

Z kolei 1 czerwca, od godziny 16.00 Dzień Dziecka będzie odbywał się w Powiatowej Hali Sportowej. Tu również nie będzie czasu na nudę! Na najmłodszych będą czekali animatorzy, którzy poprowadzą szereg ciekawych zajęć np. zamykanie w bańkach mydlanych, malowanie twarzy. Dostępny będzie dmuchany plac zabaw, nie zabraknie popcornu i waty cukrowej. Główną atrakcję będzie ścianka wspinaczkowa. Wstęp na wydarzenie, które potrwa do godziny 19:00, oczywiście jest bezpłatny.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD