Pożar domu w Woli Malowanej. Dwie osoby zginęły

Polonaisse

W poniedziałek, 6 grudnia w Woli Malowanej (gm. Kodrąb) doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarły dwie osoby. W trakcie akcji gaśniczej doszło do wybuchu butli z gazem.


Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 15. Kiedy dotarli na miejsce cały budynek mieszkalny objęty był ogniem. Na zewnątrz służby znalazły mocno poparzonego mężczyznę. Ze względu na duże zwęglenie ciała odstąpiono od resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Podczas akcji gaśniczej doszło do wybuchu butli z gazem propan butan. Rozerwana butla wyleciała poza budynek, nie powodując obrażeń u strażaków. Działania gaśnicze prowadzono z zewnątrz. Po ugaszeniu pożaru przeszukano pogorzelisko. Wówczas znaleziono ciało drugiej osoby. Stan ciała nie pozwolił na ustalenie płci. Tożsamość zmarłych osób będzie dopiero ustalana.

W czterogodzinnej akcji gaśniczej wzięło udział siedem zastępów straży pożarnej. Okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci pod nadzorem prokuratora. Przepuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.


Czytaj też: Tragiczny pożar domu na Wyszyńskiego. Jedna osoba nie żyje

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD