Praca w policji. Doborowy czwartek online

Reklama

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wychodzi naprzeciw wszystkim osobom zainteresowanym służbą w policji. Zorganizowane zostanie spotkanie online, na którym funkcjonariusze odpowiedzą na pytanie dotyczące rekrutacji do policji.


– Już w najbliższy czwartek 14 maja od godziny 13 będziecie mogli za pośrednictwem fanpegu “Zostań Łódzkim Policjantem” uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rekrutacji do służby w policji. Łódzcy policjanci odpowiedzą na Wasze pytania w zakresie doboru w formie relacji na żywo. Co należy zrobić? Wystarczy polubić na Facebooku i na Instagramie nasz doborowy fanpage Zostań Łódzkim Policjantem i w najbliższy czwartek dołączyć do naszej relacji – czytamy na stronie radomszczańskiej komendy.

“Doborowy czwartek” to dzień, który odbywał się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego. Miał on na celu spotkanie z zainteresowanymi służbą w policji i omówienie wszelkich wątpliwości dotyczących doboru i procesu rekrutacji. Teraz osoby zainteresowane służbą w policji mają okazję skontaktować się i porozmawiać z funkcjonariuszami.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD