Praca w Urzędzie Miasta

Urząd Miasta w Radomsku ma wolne stanowiska. Aktualnie poszukiwani są kandydaci na inspektora w Wydziale Inwestycji i Inżynierii Miejskiej.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku to m.in. planowanie, przygotowywanie, prowadzenie i nadzorowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez wydział zarówno w zakresie sporządzanych dokumentacji projektowych, jak i w zakresie wykonywania robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów inwestorskich na potrzeby realizowanych przez wydział robót.

Kandydat na stanowisko powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne oraz minimum 3-letni staż pracy, a także wykazać się znajomością ustawy o drogach publicznych i znać prawo budowlane. Powinien także posiadać umiejętność pracy w zespole, być obowiązkowy i sumiennie wykonywać zadania.

Dokumenty z dopiskiem „Oferta pracy- I” należy przesłać do 07 lutego 2022 r. Oferta pracy do pobrania pod linkiem: https://bip.radomsko.pl/bipkod/006/004.

Urząd poszukuje również kandydatów na stanowisko naczelnika Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku to m.in.:

  • organizowanie i kierowanie pracą Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej,
  • nadzór nad prowadzeniem postępowań administracyjnych, programowanie i planowanie inwestycji miejskich, opracowywanie rocznych planów inwestycyjnych,
  • przygotowywanie projektów oraz realizacja aktów prawnych Rady Miejskiej i Prezydenta Miasta wynikających z zadań Wydziału.

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać wykształcenie wyższe o kierunku z obszaru nauk inżynieryjno-technicznych, prawniczych, ekonomicznych lub administracyjnych oraz wykazać się wiedzą w zakresie ustaw:

  • prawo budowlane,
  • kodeksu postępowania administracyjnego,
  • o samorządzie gminnym,
  • prawo wodne,
  • prawo ochrony środowiska.

Doświadczenie zawodowe: co najmniej 5-letni staż pracy lub wykonywanie przez co najmniej 5 lat działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.

Dokumenty z dopiskiem „Oferta pracy- II” należy przesłać do 8 lutego 2022 r. Oferta pracy do pobrania pod linkiem: https://bip.radomsko.pl/bipkod/006/00

Czytaj też: Trwa rozbudowa tężni przy „Wielorybku”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store
Pokaż więcej

Powiązane artykuły