Pracownicy Esbanku wsparli Szlachetną Paczkę

Reklama

Pracownicy ESBANKU Banku Spółdzielczego ponownie wsparli Szlachetną Paczkę.

Pomaganie jest fajne, a dzięki Szlachetnej Paczce – także proste. Każdy z nas może pomóc, bo każda złotówka ma taką samą siłę oddziaływania, a ich suma może zmienić komuś świat. Niewiele od każdego z nas z osobna, ale w sumie – tak dużo dla kogoś potrzebującego – mówi o pracowniczej akcji Mariusz Ciupiński, kierownik wydziału marketingu i produktów bankowych w ESBANKU.

Drużyna ESBANKU Banku Spółdzielczego stara się każdego roku wspierać inny sztab z terenu działania banku. W tym roku pomogła podopiecznym rejonu Kamieńsk. Pomoc trafiła do 72-letniego, samotnie mieszkającego Pana Marka, którego dotknęła tragedia w postaci paraliżu, a w efekcie – utrata mowy i słuchu. Wśród potrzeb Pana Marka była m.in. odzież zimowa, czajnik elektryczny, pościel, żywność oraz opał na zimę. 2 tony węgla udało się zakupić i dostarczyć do Pana Marka po preferencyjnej cenie dzięki osobistemu wsparciu Pana Mirosława Stasiaka, właściciela składu opału w Kletni.

Wspólne pomaganie to kluczowa wartość dla polskiej spółdzielczości, także w bankowym wydaniu. Dla ESBANKU Banku Spółdzielczego jako firmy – bardzo ważna, wpisana w naszą strategię, a jak widać – naturalna także dla naszych pracowników, którym dziękuję za zaangażowanie. Zawsze, i w pracy i po pracy – działamy z ludźmi i dla ludzi, ale solidarność i pomaganie w tak trudnych chwilach, jak pandemia, są szczególnie ważne i szczególnie potrzebne – dodaje dyrektor Marek Rząsowski

 

Ponieważ ideą Szlachetnej Paczki jest mądra pomoc, część zakupionej przez Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego żywności, na prośbę Sztabu, trafiła do innej potrzebującej osoby. Dzięki temu piękniejsze święta bankowcy podarowali także 64-letniej, samotnie mieszkającej mieszkance Gminy Kamieńsk.  Wolontariusze Sztabu Szlachetnej Paczki w Kamieńsku objęli pomocą w sumie 12 Rodzin. W całej Polsce – ponad 14 tys.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD