www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Prezydent Jarosław Ferenc zadeklarował pomoc przedsiębiorcom

W związku z pandemią koronawirusa prezydent Radomska wprowadza program wsparcia najemców lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Radomska. Wsparcie przewiduje m.in. zwolnienie z czynszu.

Zgodnie z założeniami programu przedsiębiorcy, którzy ze względu na pandemię koronawirusa całkowicie zamknęli swoje lokale użytkowe wynajmowane od Gminy Miasta Radomsko zostaną zwolnieni z czynszu do czasu ich ponownego otwarcia. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność w lokalach wynajmowanych od Gminy Miasta Radomsko, a zaistniała sytuacja związana z pandemią koronawirusa wpłynęła na spadek ich obrotów będą objęci ulgą w czynszu tj. obniżenie czynszu o 50%. Zastosowane ulgi nie dotyczą opłat za media. Warunkiem zastosowania ulgi będzie złożenie wniosku przez najemcę, który powinien zawierać podstawowe dane przedsiębiorcy, adres i rodzaj prowadzonej działalności (branża), kontakt. Najemca we wniosku powinien wskazać również okres, za który chciałby uzyskać zwolnienie z czynszu lub jego obniżenie. W późniejszym terminie do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające spadek obrotów bądź obrót zerowy, np. miesięczny raport z kasy fiskalnej. Takie same zasady zostaną wprowadzone względem najemców, którzy wynajmują lokale użytkowe stanowiące własność TBS. W kwestii już dokonanych opłat rezerwacyjnych na Placu Targowym za czas jej zamknięcia zostaną one zaliczone na kolejny miesiąc.

Czytaj też: Szósta ofiara koronawirusa. Zmarła 27-letnia kobieta

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Pomoc zadeklarowano tylko kilku doslownie przedsiębiorcom. A może tak pomyśleć o zwolnieniu z podatku od nieruchomości dla wszystkich radomszczańskich przedsiębiorców? Zawsze to coś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.