Reklama
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Prezydent ogłosił konkurs ofert na realizację programu szczepień

Prezydent Miasta Radomska ogłosił otwarty konkurs ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej pn. „Szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie dla mieszkańców Radomska w wieku powyżej 60 roku życia” w 2020 roku.  Ze szczepień będzie mogło skorzystać co najmniej 400 osób.

Przeprowadzeniem szczepień zajmie się podmiot, który zostanie wyłoniony w ogłoszonym konkursie.  W konkursie mogą wziąć udział podmioty, które posiadają uprawnienia  niezbędne do wykonania szczepień ochronnych przeciwko grypie zgodnie z ustawą o działalności leczniczej.

Po rozstrzygnięciu konkursu Jarosław Ferenc podpisze umowę o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne z wyłonionym oferentami.

Treść zarządzenia oraz formularz oferty wraz z załącznikami  dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Tablica ogłoszeń/Ogłoszenia i komunikaty. Termin składania ofert na wybór realizatora programu upływa z dniem 13 lipca 2020 roku (decyduje data wpływu do Biura Podawczego UM). Szczegółowych informacji udziela Centrum Aktywności Społecznej pod numerem telefonu – 44 685 45 32

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK