PREZYDENT SPOTKAŁ SIĘ PRZEDSTAWICIELEM MCDONALDS

Reklama

Prezydent Radomska Jarosław Ferenc spotkał się przedstawicielem McDonalds Polska. Firma chce wybudować w naszym mieście restaurację. Na przeszkodzie stoją jednak nieakceptowalne przez przedsiębiorcę rozwiązania komunikacyjne. Do ich zmiany niezbędna jest decyzja magistratu. A takowej wciąż brak.

(fot. www.mcdonalds.pl)

Firma McDonalds ma już podpisaną przedwstępną umowę nabycia działki, na której ma stanąć restauracja. Mowa o terenach Galerii Radomsko. Jeśli wszystkie kwestie formalne zostaną spełnione, budowa restauracji będzie się mogła rozpocząć. Wciąż jednak trwają rozmowy pomiędzy władzami Radomska, a przedstawicielami obiektu na terenie którego restauracja ma zostać wybudowana. Do rozmów przystąpił również przedstawiciel McDonalds Polska. Spotkanie odbyło się za zamkniętymi drzwiami. Po jego zakończeniu otrzymaliśmy z magistratu krótki komunikat.

– Rozmowy prezydenta z przedstawicielem McDonalds Polska dotyczyły zmiany planu miejscowego części miasta Radomska. Prezydent zapewnił, że działania zmierzające do zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego idą w dobrym kierunku – poinformowała nas Karolina Turowska z biura prasowego magistratu.

Przypomnijmy. McDonalds chce wybudować w Radomsku restaurację spełniającą najnowsze standardy sieci wraz z funkcją McDrive. Czas potrzebny na realizacje inwestycji to 6 miesięcy.

Czytaj też: PREZYDENT ZABLOKUJE MCDONALDSA?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD