www.xvideosking.me

avgle

Reklama
Z ŻYCIA MIASTA

PROBOSZCZ ODSZEDŁ… [KOMENTARZ ARCHIDIECEZJI CZĘSTOCHOWSKIEJ]

Zgodnie ze złożoną wiernym w miniony piątek obietnicą, proboszcz parafii p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Radomsku, ks. Czesław Kieras złożył rezygnację z funkcji proboszcza. – Ufamy, że osoby ukrywające się za medialnymi atakami przedstawią dowody, a w przypadku wykazania bezpodstawności zarzutów będą miały odwagę publicznie je odwołać i wziąć odpowiedzialność za swe czyny – usłyszeliśmy od ks. Mariusza Bakalarza, rzecznika prasowego Archidiecezji Częstochowskiej.

W związku z wydarzeniami z minionego piątku, dziś zadaliśmy pytania rzecznikowi Archidiecezji Częstochowskiej. Pytaliśmy między innymi, czy proboszcz Czesław Kieras dotrzymał słowa i złożył rezygnację z probostwa w parafii p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Radomsku.

 

– Wszelkie decyzje co do przyszłości parafii św. Maksymiliana w Radomsku podejmie w najbliższym czasie Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski. Do czasu mianowania nowego proboszcza obowiązki administratora pełnić będzie obecny wikariusz. Dotychczasowy proboszcz przebywa na urlopie. Zrezygnował z pełnienia urzędu proboszcza ze względu na oskarżenia, które zostały przeciw niemu wysunięte przez grupę parafian. Sprawą śmierci ks. Tadeusza zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Radomsku. Współpracujemy z organami śledczymi w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności sprawy. Przedmiotem działań prokuratury będą także treści zawarte w publikacji lokalnych mediów. Ufamy, że osoby ukrywające się za medialnymi atakami przedstawią dowody, a w przypadku wykazania bezpodstawności zarzutów będą miały odwagę publicznie je odwołać i wziąć odpowiedzialność za swe czyny – odpowiedział nam ks. Mariusz Bakalarz, rzecznik prasowy Archidiecezji Częstochowskiej.

Więcej w dwutygodniku „Pomiędzy Stronami” z 9 sierpnia 2018 r.  

Czytaj też: PARAFIANIE DOPIĘLI SWEGO – PROBOSZCZ ODEJDZIE

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.