ZAPYTAJ EKSPERTA O RENTĘ I EMERYTURĘ

Reklama

Jeśli dostałeś list z ZUS z prognozą Twojej przyszłej emerytury, nie jesteś z niej zadowolony i chciałbyś wiedzieć jak została wyliczona oraz co zrobić żeby Twoja emerytura była wyższa, zadzwoń do ZUS. W najbliższą środę, 8 sierpnia  w godz. od 12:00 do 14:00 – radomszczański  Inspektorat ZUS zaprasza na dyżur telefoniczny z ekspertem z zakresu emerytur i rent, który będzie oczekiwał na pytania zainteresowanych swoją przyszłą emeryturą pod numerem telefonu: 44 683 46 70 wew. 315.

– Zakład Ubezpieczeń Społecznych kończy wysyłkę listów do ponad 2 mln mieszkańców województwa łódzkiego. W całym kraju przesyłki zostały wysłane do 19 mln Polaków, którzy mają na koncie emerytalnym w ZUS zapisany choćby jeden grosz – wyjaśnia Monika Kiełczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS woj. łódzkiego.

Obok informacji o stanie składek na koncie emerytalnym, w liście  można znaleźć też informacje o prognozowanej wysokości emerytury. Kwota ta może być niższa od podawanej w ubiegłym roku. Powodem zmiany wysokości jest obniżenie wieku emerytalnego, co za tym idzie sposobu obliczenia wysokości prognozowanego świadczenia.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD