MEBIN

Projekt Lato, czyli cykl imprez na rozpoczęcie i zakończenie wakacji

Jubiler Ako

Urząd Miasta zaprasza na cykl wystrzałowych imprez na rozpoczęcie i zakończenie wakacji. Będą koncerty, festiwale, food trucki. Wszystko pod hasłem Projekt Lato.

W tym roku odwołano Dni Radomska. Sytuacja epidemiczna się poprawia, znoszone są kolejne obostrzenia. Dlatego miasto zaplanowało cykl imprez plenerowych na rozpoczęcie i zakończenie wakacji od hasłem Projekt Lato.

Szczególnie bogaty w atrakcje będzie weekend 2-4 lipca. Start w piątek festiwalem smaków. Przysmakami kuchni całego świata kosztować będziemy w ogródkach ustawionych na odnowionym fragmencie ulicy Reymonta (wyłączonym z ruchu). Zaparkują tam food trucki. Przystanek Food Truck REYMONTA ’21 z nie tylko kulinarnymi atrakcjami potrwa do niedzieli. W sobotę na Placu 3 Maja – Święto Kolorów i Dzień Baniek Mydlanych. Olbrzymie bańki pod okiem animatorów z pewnością będą tworzyć najmłodsi, młodzież natomiast chętnie weźmie udział w zabawach z wykorzystaniem kolorowych proszków holi.

W niedzielę Letnisko w Parku Świętojańskim. I moc atrakcji: przejażdżki łódką, pokazy strongmenów, rodzinne konkursy, koncert Trio Mariachi.

Po tak wystrzałowym początku lata miasto zaprasza do korzystania z wakacyjnej oferty przygotowanej przez miejskie instytucje (program na plakatach, stronach www i mediach społecznościowych).

Projekt Lato powróci w sobotę 4 września. Wtedy odbędzie się Letnie Granie. Wakacje pożegnamy przy muzyce takich wykonawców jak: Ronnie Ferrari, BRO i Formacja Nieżywych Schabuff.


Czytaj też: Artur Bartosik został zastępcą powiatowego komendanta PSP w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW