„PROJEKT METAMORFOZ” DOBIEGŁ KOŃCA [FOTO]

Reklama

Trzy kobiety i trzy przemiany – i to nie tylko wizualne, ale i osobowościowe. Dobiegła końca pierwsza edycja Projektu Metamorfoz pod hasłem „Teraz Ja”. Dziś radomszczanie mogli zobaczyć efekt kilkutygodniowej ciężkiej pracy uczestniczek projektu oraz osób, które pracowały nad ich przemianą.

Dwie radomszczanki oraz mieszkanka powiatu piotrkowskiego przez ponad dwa miesiące robiły wszystko, by zmienić swój wygląd. Ciężko ćwiczyły na siłowni, słuchały porad stylistów oraz były poddawane szeregu zabiegom upiększającym. Wszystko po to, by dziś zaprezentować się swoim bliskim i przyjaciołom w nowej odsłonie. – Kiedy zobaczyliśmy nasze żony po metamorfozie, naprawdę nie mogliśmy ich poznać – przyznają zgodnie mężowie uczestniczek projektu.

Efekt metamorfoz zadziwił nie tylko najbliższe grono uczestniczek projektu, ale i wszystkich radomszczan, którzy wzięli udział w podsumowaniu akcji.

– Projekt ma na celu nie tylko chwilowy, ale długotrwały efekt przemian. Nasze motto brzmi „cieszmy się z małych rzeczy, gdyż pewnego dnia możemy spojrzeć wstecz i zdać sobie sprawę, że to były rzeczy wielkie”. Tak, jak nasza metamorfoza – mówi pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Katarzyna Kempa-Dzitkowska.

– Udział w projekcie pozwolił mi oderwać się od codziennych obowiązków. Cała przemiana pozwoliła mi odzyskać pewność siebie. Po prostu odkryłam siebie na nowo – podkreśla jedna z uczestniczek projektu, pani Mariola.

Podsumowaniu projektu towarzyszyły występy uzdolnionej artystycznie młodzieży.

Organizatorki projektu zapewniają, że myślą już nad kolejnymi jego edycjami.

Patronat nad Projektem Metamorfoz „Teraz Ja” objęła redakcja dwutygodnika „Pomiędzy Stronami” i portalu www.pulsradomska.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD