PROJEKT „RADOMSKO MEBLUJE” DOCENIONY NA TARGACH W POZNANIU

Reklama

Dobiegają końca rozpoczęte 14 marca 2017 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie „Meble Polska”, w których po raz trzeci uczestniczy projekt Radomsko Mebluje. W tym roku stoisko zorganizowane przez Urząd Miasta jest wyjątkowo atrakcyjne i umiejscowione w centrum hali wystawienniczej. Na 560 metrach kwadratowych wystawiło się 11 radomszczańskich firm meblarskich. Firmy wraz z urzędem miasta dołożyły starań, aby wspólne stoisko przyciągnęło uwagę gości odwiedzających tegoroczną edycję imprezy.

Stoisko zostało zaprojektowane przez Joannę Sroczyńską – instruktora z Miejskiego Domu Kultury,  z wykształcenia plastyka, dekoratora wnętrz i scenografa, na  co dzień artysty plastyka, rozwijającego pasje radomszczańskiej młodzieży. W założeniu stoisko miało nawiązywać do prostoty i elegancji, które zawsze idą w parze. Uzupełnione o lustrzane dodatki, powiększyły przestrzeń i nadały jej przestronności, a jasna i żywa kolorystyka wprowadziła wiosenny klimat.

Radomszczańscy przedsiębiorcy oraz prezydent Jarosław Ferenc, który odwiedził wystawców w czwartek 16 marca wysoko ocenili tegoroczną adaptację powierzchni i aranżację stoiska, które wzbudziło zainteresowanie gości.

– Cieszę się, że tym razem mogę odwiedzić naszych lokalnych przedsiębiorców na międzynarodowych targach, które są najważniejszym wydarzeniem w kraju dla branży meblowej. Dzięki regularnej obecności w Poznaniu umacniają swoją pozycję i budują wspólną markę Radomsko Mebluje – podkreśla prezydent J.Ferenc.

Można śmiało powiedzieć, że meble z Radomska to połączenie wysokiego standardu jakości i najnowszych trendów w designie. Goście odwiedzający stoisko podkreślali dbałość o detale i dobre wykończenie produktów. Obsługa stoiska i wystawcy chętnie udzielali informacji na temat producentów, materiałów, z których wykonane są meble, a przede wszystkim ich funkcjonalności. Na uwagę zasługują materiały tapicerskie, które w połączeniu z drewnem dały efektowne rozwiązanie.  Nasi wystawcy podczas tegorocznej edycji zaprezentowali meble kuchenne, do salonu, jadalni, hotelowe, restauracyjne i oczywiście stylizowane, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Udział w tegorocznych targach poznańskich można zaliczyć do udanych. Radomszczańscy producenci jeszcze mocniej zaznaczyli swoją obecność na rynku, ugruntowując tym samym swoją markę.

(info: UM w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD