PROPAGUJĄ SPORT I ŻYCIE W TRZEŹWOŚCI

Reklama

Udowadniają, że można żyć w trzeźwości, a do tego być w doskonałej kondycji. Członkowie i sympatycy klubów abstynenckich z województwa łódzkiego biorą udział w organizowanym przez Klub Wzajemnej Pomocy „Szansa” w Radomsku turnieju piłkarskim. Impreza odbywa się w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym nr 7 w Radomsku.

imgp1317

Turniej organizowany jest w Radomsku już po raz ósmy.

– Organizowanie zajęć sportowych, połączonych z ideami abstynenckimi jest jednym z najlepszych rodzajów profilaktyki. Pokazujemy, że można doskonale się bawić, uprawiać sport i kibicować zupełnie na trzeźwo – mówi Dariusz Kopeć z KWP „Szansa”. – Swoją postawą udowadniamy innym, że aktywność fizyczna na trzeźwo jest również atrakcyjna, a przede wszystkim bezpieczna. Warto pokazać mieszkańcom Radomska, że można żyć w trzeźwości, uprawiać sport, bawić się i uczyć innych. Organizacja turnieju ma zachęcić rodziny, ale przede wszystkim młodzież do aktywnego życia bez alkoholu – dodaje Dariusz Kopeć.

W turnieju bierze udział siedem drużyn z powiatu radomszczańskiego, a także z Opoczna i Brzezin.

– Chętnie bierzemy udział w tego typu imprezach. Bardzo ważne jest propagowanie zdrowego stylu życia, a przede wszystkim życia w trzeźwości – podkreśla Sławomir Czaja ze stowarzyszenia abstynenckiego „Opoka” z Opoczna.

Turniej organizowany jest we współpracy z Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej w Piotrkowie Tryb. Zwycięzcy otrzymają puchary i piłki ufundowane przez Urząd Miasta w Radomsku.

WYNIKI TURNIEJU:

I – VIOLA BRZEZINY

II – SZANSA RADOMSKO

III – GOLD CAR

Nagrody za uczestnictwo:

  • POLICJA
  • OPOKA OPOCZNO
  • WOPR
  • TATUSIOWIE

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD