Select

PUP: Nabór wniosków o dotacje z PFRON

Polonaisse

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że dysponuje kwotą 26 000,00 zł. ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku” dofinansowanego ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze G.


PUP ogłasza nabór wniosków dla osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w PUP w Radomsku jako bezrobotne lub poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej.

W przypadku przyznania dotacji umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy.

Wnioski będą przyjmowane w terminie 27 – 31.12.2021 r.

Informacje na temat ogłoszonego naboru można uzyskać w siedzibie Urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko) – pokój 26, dzwoniąc pod numer tel. 44 683 73 54 do 56, 58, 62 wew. 38 lub na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w zakładce Dokumenty do pobrania.

Złożenie wniosku o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej musi być obowiązkowo poprzedzone wizytą u swojego doradcy klienta.

W przypadku, gdy liczba wniosków, które otrzymają ocenę pozytywną będzie większa niż ilość dofinansowań możliwych do zrealizowania, ze względu na posiadane środki finansowe, rozpatrzone zostaną wnioski, które:

  • uzyskają największą ilość punktów, a gdy w ten sposób nie uda się dokonać wyboru wniosku przeznaczonego do dofinansowania w następnej kolejności decydować będzie,
  • data złożenia wniosku do urzędu,
  • gdyby wskazane powyżej sposoby wciąż nie doprowadziły do wyboru wniosku, ostateczną decyzję w tym zakresie podejmie dyrektor.

Czytaj też: Od dzisiaj można głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD