Mistrzowskie tytuły dla KSW BUSHI

Polonaisse

W minioną sobotę reprezentacja KSW BUSHI sekcja Radomsko w składzie Michał Dudek, Marta Łysik, Nikodem Pawlik oraz Natalia Dudek startowała w IV Wagowych Mistrzostwach Europy Karte Kyokushin WKB w Leżajsku.


W Mistrzostwach wzięło udział ponad 560 czołowych zawodników z 15 krajów. Zawody miały charakter otwarty dla wszystkich organizacji oraz zostały rozegrane według światowych, pełnych przepisów Karate Kyokushin, tj. z możliwością stosowania wszystkich technik.

Wszyscy zawodnicy reprezentujący Polskę oraz Radomsko, w swoich kategoriach, zarówno w walkach eliminacyjnych jak i w strefie medalowej rywalizowali z zawodnikami z Łotwy, Ukrainy, Hiszpanii, Turcji, Armenii oraz Polski.

Ciężka i systematyczna praca wykonana na treningach zaowocowała sukcesami młodych Radomszczan, którzy bezsprzecznie zapisali się na kartach historii radomszczańskiego Karate Kyokushin wywalczając ważne tytuły – mówi Paweł Juszczyk.

Wyniki:

– Natalia Dudek –  tytuł Mistrzyni Europy WKB w konkurencji KUMITE (walki) w kat. dziewcząt 14-15 lat -50kg oraz III miejsce w konkurencji KATA

– Marta Łysik – tytuł Mistrzyni Europy WKB w KUMITE w kat. dziewcząt 10-11 lat -40kg

– Michał Dudek – tytuł V-ce Mistrza Europy WKB w KUMITE w kat. chłopcy 8-9 lat -25kg

– Nikodem Pawlik  III miejsce w KUMITE w kat. chłopcy 10-11 lat -40kgCzytaj też: UKS “Zapaśnik” na Turnieju Zapaśniczym w Pabianicach

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD