PUP Radomsko: są jeszcze środki na założenie własnej firmy. Urząd przedłuża nabór wniosków

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku przedłużył dodatkowy nabór wniosków o przyznanie dotacji na własną firmę.


W związku z tym, że w dyspozycji Urzędu pozostają jeszcze środki przeznaczone na przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, przedłużony został dodatkowy termin naboru wniosków.

Wnioski będą przyjmowane w terminie od 1 do 6 grudnia 2022 roku.

Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna w 2022 r. to 33 500,00 zł.

Planowane dotacje realizowane będą w ramach środków Funduszu Pracy.

Należy pamiętać, iż przyznanie wsparcia osobie bezrobotnej powinno wynikać z założeń Indywidualnego Planu Działania – przed złożeniem wniosku o dotację należy pamiętać o obowiązkowej wizycie u doradcy klienta.

Osoby bezrobotne zainteresowane złożeniem wniosku o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą wziąć udział w spotkaniach nt. wypełniania wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej „Możliwość podejmowania działalności gospodarczej”. Spotkania będą się odbywały w formie indywidualnej. Zapisy będą przyjmowane:

Regulamin przyznawania dotacji obowiązujący w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w 2022 r. oraz wszystkie dokumenty potrzebne do złożenia wniosku dostępne są w siedzibie Urzędu oraz na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać również w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – Referat Instrumentów Rynku Pracy) – pokój 26 lub pod numerem telefonu: 44 683 73 54 – 56, -58, -62 wew. 38.


Czytaj też: Sesja rady miasta w Radomsku. Zmiany w budżecie, a także co dalej z basenem przy ul. Leszka Czarnego?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD