Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Radni zaopiniowali zmiany w budżecie

Radni zasiadający w Komisji Rozwoju Miasta i Planowania Przestrzennego oraz Komisji do spraw Rodziny, Zdrowia, Opieki Socjalnej obradowali dziś m.in. nad zmianami w budżecie i Wieloletniej Prognozie Finansowej.

Członkowie obu komisji pozytywnie zaopiniowali sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2019 w zakresach ich działalności oraz uchwały wprowadzające zmiany do budżetu miasta w roku 2020. Ważnym punktem obrad Komisji do spraw Rodziny, Zdrowia, Opieki Socjalnej było wyrażenie zgody w sprawie przyjęcia kontynuacji programu polityki zdrowotnej pn. „Szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie dla mieszkańców Radomska w wieku powyżej 60 roku życia”.

Wczoraj obradowały trzy miejskie komisje, podczas których radni dyskutowali m.in. o budżecie, oświacie i bezpieczeństwie. Radni zasiadający w Komisji Bezpieczeństwa Publicznego pozytywnie zaopiniowali sprawozdanie z wykonania budżetu Miasta Radomska za 2019 r. w zakresie bezpieczeństwa publicznego, a w sprawach różnych dyskutowali o limitach prędkości obowiązujących na niektórych z miejskich ulic.

Podczas posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej pozytywnie zaopiniowano zmiany w budżecie dotyczące funkcjonowania szkół. Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Małgorzata Krupska przedstawiła radnym wyniki rekrutacji do placówek oświatowych oraz udzieliła informacji na temat funkcjonowania zdalnego nauczania.

Na posiedzeniu Komisji Budżetowej pozytywnie zaopiniowano zmianę uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz projekt uchwały zmieniający uchwałę budżetową.

Jutro odbędzie się zdalna Sesja Rady Miejskiej.

(Informacja:UM)

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW