Radomsko czeka drogowy armagedon? Od 6 listopada kolejne zamknięcia ulic i zmiany w ruchu

Reklama

Drogi kierowco narzekałeś na trudności w poruszaniu się po radomszczańskich ulicach? Będzie jeszcze gorzej. Urząd miasta wydał komunikat o kolejnej zmianie w organizacji ruchu drogowego w centrum miasta, jaka zacznie obowiązywać za kilka dni.


W poniedziałek, 6 listopada nastąpi zmiana w organizacji ruchu drogowego na ul. Reymonta w związku planowaną wymianą sieci wodociągowej oraz kanalizacji deszczowej w ramach zadania „Przebudowa ul. Reymonta w Radomsku” – poinformował magistrat.

Poza obecnie zamkniętym fragmentem ul. Reymonta dodatkowo zamknięte zostanie skrzyżowanie z Aleją Jana Pawła II (jezdnie po obu stronach rzeki Radomki) oraz odcinek od skrzyżowania z ul. Warszyca w kierunku ul. Żeromskiego.

Dojazd do parkingu w centrum bez zmian, będzie możliwy od strony ul. Kościuszki tymczasową drogą dwukierunkową.To nie koniec zamkniętych ulic w mieście!

Wczoraj informowaliśmy, że od wtorku, 7 listopada zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu oraz poprowadzone objazdy, w związku z rozpoczęciem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 91, czyli ul. Narutowicza w Radomsku.


Czytaj więcej: To nie koniec utrudnień na drogach w Radomsku! Kolejna ulica zostanie zamknięta dla ruchu

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD