To nie koniec utrudnień na drogach w Radomsku! Kolejna ulica zostanie zamknięta dla ruchu

Reklama

We wtorek, 7 listopada br. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu oraz poprowadzone objazdy, w związku z rozpoczęciem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 91, czyli ul. Narutowicza w Radomsku.


Fragment ul. Narutowicza od ul. Wincentego Witosa do ronda Sybiraków (w kier. Piotrkowa Tryb.) zostanie czasowo zamknięty dla ruchu. Objazd został wyznaczony poprzez obwodnicę miasta i ul. Brzeźnicką.

Pozostanie zapewniony dojazd do posesji przyległych do ul. Narutowicza, a także służbom ratunkowym i miejskim oraz komunikacji zbiorowej.

W ramach zadania Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na ul. Narutowicza zaplanowała budowę chodnika, ścieżki rowerowej, odwodnienia i oświetlenia.

Chodnik i ścieżka rowerowa powstaną na odcinku od ul. Wincentego Witosa do ronda Sybiraków. Oświetlenie uliczne zostanie wykonane ze środków finansowych budżetu urzędu miasta w Radomsku.

W najbliższych tygodniach na ul. Narutowicza ruszą też prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na odcinku od ul. Wesołej do okolic ul. Przybyszewskiego. To zadanie będzie wykonywało P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika. Środki na realizację inwestycji pochodzą z rządowego funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych edycja II.

Mapy organizacji ruchu:

Mapa 1


Mapa 2


Mapa 3


Czytaj też:

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD