RADOMSKO: OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA CORAZ BLIŻEJ

Reklama

Urząd Miasta w Radomsku nawiązał współpracę ze stowarzyszeniem Manko, które zajmie się wdrażaniem w naszym mieście Ogólnopolskiej Karty Seniora. Pierwsze karty trafią do radomszczańskich seniorów w pierwszym kwartale 2018 roku.

– Zawarte ze stowarzyszeniem Manko porozumienie dotyczy zasad współpracy przy działaniach podejmowanych na rzecz seniora, tj. pozyskiwania lokalnych przedsiębiorców, którzy udzielą zniżek dla seniorów, wpisywania ich na ogólnopolską listę firm honorujących OKS, zamieszczania informacji w Głosie Seniora, dystrybucji tego periodyku oraz zasad drukowania i wydawania samych kart. Porozumienie obejmuje też kwestię przetwarzania i archiwizowania danych osobowych – wyjaśnia kierownik Centrum Aktywności Społecznej Urzędu Miasta w Radomsku Wioletta Marcinkowska.

Katalog firm honorujących kartę seniora jest otwarty, a przedsiębiorcy mogą do niej przystępować przez cały czas. Na stronie www.glosseniora.pl dostępny jest pełny katalog firm z całej Polski. Wkrótce dołączą do niego firmy i instytucje z Radomska.

Karty seniora będzie można otrzymać po wypełnieniu stosownej deklaracji, która będzie dostępna w siedzibie Urzędu Miasta.

Aby otrzymać ogólnopolską kartę seniora trzeba mieć ukończone 60 lat i być mieszkańcem Radomska.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD