Radomsko oszczędza. Nie będzie miejskiego sylwestra. Na koncert zaprasza MDK

Reklama

Niedługo święta Bożego Narodzenia, a zaraz po nich sylwester. Jak spędzić tę jedyną i wyjątkową noc w roku? Urząd Miasta zapowiedział, że nie będzie organizował miejskiej imprezy. Powód oszczędności.


Od lat w Radomsku na sylwestra organizowana była impreza w centrum miasta. Zapraszano zwykle gwiazdę muzyczną bądź DJ-a, a o północy odbywał się pokaz fajerwerków. Jednak w tym roku urząd zapowiedział brak organizacji takiego wydarzenia.

Podobnie jak w wielu miastach w Polsce, ze względu na wprowadzenie oszczędności została podjęta decyzja o rezygnacji z organizacji Sylwestra Miejskiego – mówi Karolina Turowska z wydziału informacji i promocji urzędu miasta w Radomsku.

Jak zatem spędzić Sylwestra? Z propozycją wychodzi Miejski Dom Kultury w Radomsku, który zaprasza na koncertowe powitanie Nowego Roku w niepowtarzalnej atmosferze.

W tą wyjątkowa noc zapraszamy na koncert pt „Jej portret” ukazujący wizerunki najsłynniejszych artystek estradowych minionego stulecia. Utwory m.in. Hanki Ordownówny, Toli Mankiewiczówny, Kaliny Jędrusik, Anny German,  Ireny Santor i Alicji Majewskiej wykonają:

  • Magdalena Sowa-Zyzańska – wokal;
  • Kinga Kutrzuba – wokal;
  • Paweł Łukasik – altówka;
  • Artur Łukasik – kontrabas;
  • Joanna Błażej – Łukasik fortepian, słowo wiążące.

Bilety: w przedsprzedaży – 60 zł; po 20 grudnia – 80 zł.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 w sali kameralnej MDK.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD