Radomsko: utrudnienia w ruchu 11 listopada

Reklama

Urząd Miasta w Radomsku informuje, że w związku z organizacją uroczystych obchodów Święta Niepodległości 11 listopada będą miały miejsce utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta.


W związku z organizacją uroczystości pod tablicą upamiętniająca Marszałka Józefa Piłsudskiego znajdująca się na elewacji Muzeum Regionalnego w Radomsku w piątek 11 listopada 2022 roku w godz. 12.00 – 13.30.

We wskazanych wyżej godzinach zostaną zamknięte ulice:

  • ul. Narutowicza od skrzyżowania z ul. Kościuszki i Mickiewicza do skrzyżowania ulic Plac 3-go Maja / Wyszyńskiego;
  • ul. Przedborska od skrzyżowania z ulicą Joselewicza do kolegiaty Św. Lamberta, wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi Plac 3-go Maja  od Muzeum Regionalnego do Poczty Polskiej

Jednocześnie 11 listopada w centrum miasta (plac 3-go Maja Reymonta) w godzinach od 9.00 do 18.00 odbywać się będzie zlot zabytkowych samochodów, których ekspozycja zostanie zlokalizowana na chodnikach i parkingach.

Natomiast ok. godziny 14 organizator zlotu przewiduje paradę aut ulicami miasta trasą Żeromskiego → Piłsudskiego → Targowa → Armii Krajowej → Jagiellońska → Piastowska i powrót na miejsce ekspozycji Plac 3-go Maja i ul. Reymonta.

Wobec powyższego również mogą nastąpić utrudnienia w ruchu.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD