Z ŻYCIA MIASTA

RADOMSZCZANIE POWITAJĄ KUBĘ

Już jutro (24 sierpnia 2017 r.)  odbędzie się finał Walki Życia Kuby Kacprzaka. Kuba o godz. 14.00 dotrze do Gdańska, gdzie zakończy trwającą 60 dni akcję. Tego samego dnia o godz. 20.00 Jakuba Kacprzaka będzie można powitać na pl. 3 Maja w Radomsku, gdzie spotka się najbliższymi, przyjaciółmi oraz wszystkimi, których poruszyła organizowana przez niego akcja.
Oficjalne podsumowanie akcji Walka Życia „60 dni – 60 maratonów – 60 dni” odbędzie się 29 sierpnia 2017 r. Wówczas Kuba poinformuje o ostatecznym efekcie zbiórki pieniędzy na poudarową rehabilitację Rafała Garbaciaka, prowadzonej poprzez stronę https://pomagamy.im/walkazycia, wpłaty na konto i do puszki akcji „Rafał staje na nogi”, a także poprzez ogłaszane na profilu akcji licytacje.

– Co prawda meta Walki Życia będzie miała miejsce tego samego dnia w Gdańsku, ale liczymy na piękne przywitanie ze strony radomszczan. Specjalnie dla mieszkańców naszego miasta symboliczna ostatnia prosta odbędzie się w parku 3 maja. Będzie można zapewne usłyszeć kilka opowieści od samego bohatera akcji – czytamy na stronie wydarzenia na facebooku.

Zobacz też: RADOMSKO WITA KUBĘ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close