RADOMSZCZANIE WSPÓŁTWORZĄ CHARYTATYWNĄ KSIĄŻKĘ

Reklama

Troje radomszczan (Elżbieta Stępień, Marcin Stępień i Iga Borowiecka-Grzywacz) zaangażowało się w tworzenie charytatywnej książki dla dzieci “Gwiezdne marzenia”. Na portalu wspieram.to do 4 czerwca 2017 r. prowadzona jest zbiórka pieniędzy na wydanie książki wydawnictwa Sofijka.

Celem akcji Książka charytatywna dla dzieci jest wydanie wyjątkowej, pięknie zilustrowanej książki dla dzieci przebywających w szpitalach, hospicjach, domach dziecka i innych placówkach opiekuńczych. Książka zostanie przekazana do wymienionych placówek, a dochód ze sprzedaży książki wesprze akcje charytatywne organizowane na portalu siepomaga.pl.

W książce znajdzie się 20 bajek i 10 wierszy pełnych budujących historii, dobrych zakończeń, sposobów pokonywania trudności. Książka ma dać dzieciom siłę i wywołać uśmiech, a przesłaniem jest wiara w swoje marzenia i chęć dążenia do ich realizacji.

Autorami są osoby piszące zawodowo i hobbystycznie. Dwie bajki zostały napisane przez dzieci! Większość bajek i wierszy powstała specjalnie na potrzeby tej książki, tylko pięć z nich było już wcześniej opublikowane.

W projekt zaangażowanych jest ponad 100 osób. Żadna z nich nie pobiera wynagrodzenia.

Akcję wesprzeć można TUTAJ

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD