II Festiwal Pięknej Mowy pt.: “Łamijęzyczkowe przygody”

Reklama

W poniedziałek 5 czerwca już po raz drugi z inicjatywy Publicznej Specjalistycznej Poradni „Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka” w Radomsku odbył się Festiwal Pięknej Mowy pt.: “Łamijęzyczkowe przygody”.


Festiwal odbył się w Miejskim Domu Kultury. Na początku konkursu naczelnik wydziału edukacji Andrzej Kucharski życzył uczestnikom powodzenia i podkreślił, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa piękna, pozbawiona wulgarymów, polszczyzna.

W rywalizacji wzięły udział dzieci przedszkolne z terenu powiatu radomszczańskiego oraz uczniowie klas I – III ze szkół podstawowych w Radomsku, które recytowały popularne i te mniej znane wiersze największych polskich poetów. Ich występy oceniało jury pod przewodnictwem Moniki Koźlik-Sadlińskiej, wicedyrektor do spraw pedagogicznych w Publicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej “Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka” w Radomsku.

W uroczystym rozdaniu nagród uczestniczył Tomasz Trzaskacz, dyrektor Delegatury Łódzkiego Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim.


Czytaj też: Zwycięzcy konkursu “Najaktywniejszy czytelnik” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku [FOTO i VIDEO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD