Radomszczański Bieg Niepodległości na 104. rocznicę Święta Niepodległości

Tradycyjnie już zbliżające się święto niepodległości w Radomsku uczczone zostało walką – walką o jak najlepszy czas biegowy. Zakończył się kolejny Radomszczański Bieg Niepodległości.

Na starcie głównego biegu stanęło blisko 200 zawodników. Do przebiegnięcia była trasa o długości 10 km. Wcześniej rywalizowały ze sobą grupy dziecięce na dystansach 600m i 900m.

Główny bieg wystartował punktualnie o godz. 11:11. Najszybszym zawodnikiem został Adrian Pytlarz z Częstochowy z czasem 00:35:42.17.

Każdy z uczestników, który ukończy dystans 10 km Radomszczańskiego Biegu Niepodległości otrzymał pamiątkowy medal. Najlepsi biegacze w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami.