Luxbud

Spotkanie z rodzicami zastępczymi z Radomska i powiatu

Polonaisse

Władze powiatu radomszczańskiego oraz dyrekcja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie spotkali się z rodzicami zastępczymi z terenu powiatu, by podziękować za ich poświęcenie w wychowanie dzieci pozbawionych opieki rodziców biologicznych.


Wicestarosta powiatu Małgorzata Lewandowska oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Monika Malcher spotkały się w piątek (4 listopada) z zawodowymi rodzicami zastępczymi z terenu naszego powiatu.

Spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele 9 zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnego domu dziecka, oraz dwóch rodzin pomocowych było okazją do podziękowania za trud, poświęcenie i serce wkładane w wychowanie podopiecznych z różnych przyczyn pozbawionych opieki naturalnych rodziców.

Dziękujemy Wam za to wszystko, co robicie każdego dnia dla dzieci, które macie pod swoją opieką. Wyrażamy szczery podziw dla Waszej empatii odwagi i odpowiedzialności. Życzymy siły i wytrwałości oraz doświadczenia samego dobra w pełnieniu tej ważnej roli. Dzieciom życzymy zaś samych radosnych chwil i beztroskiego dzieciństwa – mówiła wicestarosta Małgorzata Lewandowska.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD