RANDORI NA PODIUM W RADOMIU

Reprezentanci radomszczańskiego Klubu Karate Randori zajęli wysokie pozycje podczas odbywającego się w Radomiu turnieju “DRAGON CUP”.

Do turnieju zgłosiło się 275 zawodników reprezentujących 16 klubów z Polski. Turniej rozegrany był systemem pucharowym z walkami o 3 miejsca, w konkurencji KUMITE, SUMICI oraz K1.  Klub Karate Randori reprezentowali: Agata Sobieraj, Natalia Dudek, Jakub Jarosz, Karol Kopczyński oraz Adam Nowak.

Swój pierwszy sukces w konkurencji KUMITE odniósł Karol Kopczyński. Po stoczeniu ciężkich walk stanął na podium zajmując pierwsze miejsce.  Pozostali zawodnicy uplasowali się kolejno: