SPORTZ ŻYCIA MIASTA

RAP ZAKOŃCZYŁ SEZON PIŁKARSKI [FOTO]

Zawodnicy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej zakończyli sezon sportowy 2017/2018. Podczas uroczystej gali, zorganizowanej w Miejskim Domu Kultury młodzi piłkarze odebrali dyplomy oraz otrzymali koszulki, w których będą grać w sezonie 2018/2019.

Uroczystość była okazją do podsumowań minionych miesięcy, podziękowań i gratulacji dla najlepszych zawodników. Był to również czas pożegnań najstarszych piłkarzy, którzy kończą swoją przygodę z RAP-em. Od nowego sezonu będą reprezentować drużynę RKS.

– Tego typu uroczystość stała się tradycją RAP-u. Chcemy, by był to ważny dzień dla każdego naszego zawodnika. Pragniemy ich w ten sposób docenić. Zasługują na to. Dzięki tym młodym sportowcom Radomszczańska Akademia Piłkarska ma za sobą wspaniały rok. Braliśmy udział w turniejach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. We wszystkich tych imprezach reprezentowaliśmy Radomsko. Po raz pierwszy w naszej historii awansowaliśmy do ligi wojewódzkiej. Jesteśmy oficjalnym mistrzem województwa łódzkiego. Nasi zawodnicy osiągają naprawdę wspaniałe wyniki. Jesteśmy z nich dumni – podkreśla trener Krzysztof Kowalski.

Obecnie w Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej gra ok. 300 młodych piłkarzy. Ich wakacje nie będą trwały długo. Na boiska powrócą już pod koniec lipca.

Tagi
Pokaż więcej
Carisma 1mc

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close
Close