piątek, 20.07.2018 | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty
Strona główna / SPORT / RAP ZAKOŃCZYŁ SEZON PIŁKARSKI [FOTO]

RAP ZAKOŃCZYŁ SEZON PIŁKARSKI [FOTO]

Zawodnicy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej zakończyli sezon sportowy 2017/2018. Podczas uroczystej gali, zorganizowanej w Miejskim Domu Kultury młodzi piłkarze odebrali dyplomy oraz otrzymali koszulki, w których będą grać w sezonie 2018/2019.

Uroczystość była okazją do podsumowań minionych miesięcy, podziękowań i gratulacji dla najlepszych zawodników. Był to również czas pożegnań najstarszych piłkarzy, którzy kończą swoją przygodę z RAP-em. Od nowego sezonu będą reprezentować drużynę RKS.

– Tego typu uroczystość stała się tradycją RAP-u. Chcemy, by był to ważny dzień dla każdego naszego zawodnika. Pragniemy ich w ten sposób docenić. Zasługują na to. Dzięki tym młodym sportowcom Radomszczańska Akademia Piłkarska ma za sobą wspaniały rok. Braliśmy udział w turniejach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. We wszystkich tych imprezach reprezentowaliśmy Radomsko. Po raz pierwszy w naszej historii awansowaliśmy do ligi wojewódzkiej. Jesteśmy oficjalnym mistrzem województwa łódzkiego. Nasi zawodnicy osiągają naprawdę wspaniałe wyniki. Jesteśmy z nich dumni – podkreśla trener Krzysztof Kowalski.

Obecnie w Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej gra ok. 300 młodych piłkarzy. Ich wakacje nie będą trwały długo. Na boiska powrócą już pod koniec lipca.

Kombit duży