WYBIERZ KOLOR MIEJSKICH AUTOBUSÓW [ANKIETA]

Reklama

Radomszczanie zdecydują, jaki kolor będą miały nowe autobusy komunikacji miejskiej, które w przyszłym roku wyjadą na ulice Radomska. Ankieta dostępna jest na stronie internetowej magistratu.


Na ulice Radomska wyjadą nowoczesne autobusy komunikacji miejskiej. Podczas tegorocznych Dni Radomska połączonych z jubileuszem 50-lecia Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego podpisana została umowa z Firmą Solaris Bus na dostarczenie 8 nowych autobusów.

Pojazdy zostaną zakupione dzięki  uzyskanemu dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektu „Wymiana taboru autobusów miejskich na pojazdy niskoemisyjne oraz rozwój inteligentnych systemów transportowych w Radomsku”.

Zgodnie z zapisami umowy 4 autobusy będą miały napęd hybrydowy a 4 – silnik spalinowy klasy EURO 6. Pojazdy będą posiadały klimatyzację, rozbudowany system informacji pasażerskiej, system monitoringu, gniazda USB oraz  Wi – Fi.

Urząd Miasta zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w ankiecie, która ma na celu poznanie opinii radomszczan, na temat wyglądu nowych pojazdów.

– Przedstawiamy 5 przykładowych koncepcji z różnym zestawieniem kolorystyki. Prosimy o wybranie tej, która Państwu najbardziej odpowiada – mówi Karolina Turowska z biura prasowego UM.

Ankieta potrwa do 4 lipca 2018 r.

WARIANTY KOLORYSTYCZNE:

AUTOBUS NR 1

AUTOBUS NR 2

AUTOBUS NR 3

AUTOBUS NR 4

AUTOBUS NR 5

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD