REKORDOWE DZIECKO W RADOMSZCZAŃSKIM SZPITALU

Reklama
25 października w Szpitalu Powiatowym w Radomsku przyszedł na świat Tobiasz – syn Wioletty i Jarosława z Kawęczyna. To największe dziecko, jakie dotychczas narodziło się w radomszczańskim szpitalu. Tobiasz w chwili narodzin miał 6 kilogramów i 250 gram. Mierzył 66 cm. Noworodek jest zdrowy.
(fot. Klaudia Nita, Radomsko Nasze Miasto)






![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-390x220.jpg)
![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-220x150.jpg)
