Remonty w szkołach i przedszkolach. Lista zadań jest długa

Reklama

Zakończyły się pierwsze w tym roku przeglądy miejskich szkół i przedszkoli. Komisja przez ostatnie kilka dni wizytowała placówki, zapisując wszystkie potrzeby remontowe.


Ogólna ocena stanu obiektów jest dobra, ale w każdym z nich istnieją większe lub mniejsze potrzeby remontowe.

W Publicznym Przedszkolu nr 9, gdzie istnieje konieczność naprawy dachu oraz wyremontowania podłogi w dwóch salach. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 konieczny jest m.in. remont zaplecza sali gimnastycznej oraz sanitariatu i podłogi w korytarzu części kuchennej. PP nr 6 czeka na malowanie zaplecza stołówki, remont sali kulinarnej czy malowanie korytarzy, a na hali potrzebne jest malowanie wymiana podsufitki w korytarzu oraz wymiana drzwi.

W szkole nr 9 potrzebna jest wymiana starych żeliwnych rur kanalizacyjnych, wymiana podłóg w kilku salach lekcyjnych czy remont schodów wejściowych przy sali gimnastycznej. W „siódemce” planuje się malowanie klatek schodowych, konieczny jest też remont pryszniców przy sali gimnastycznej. W PSP 10 zgłoszono remont bramy wjazdowej, pryszniców i sufitu w toalecie personelu.

W Przedszkolu nr 3 potrzebny jest remont schodów wewnętrznych, magazynów przy kuchni i ogrodzenia.

W tym roku urząd miasta w Radomsku na remonty w szkołach i przedszkolach zamierza przeznaczyć wstępnie kwotę 700 tys. zł.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD