Repertuar kina pasja MDK w Radomsku

Reklama

Repertuar kina pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku na najbliższy weekend 17 – 18 grudnia.


Bilety można zarezerwować i kupić na: bilety.mdkradomsko.pl/MSI

Dyskusyjny Klub Filmowy działający w MDK w Radomsku zaprasza w sobotę, 17 grudnia na godz. 18.00 na film “Miłość jest wszystkim” / 2D.

reż. Michał Kwieciński, Świąteczna komedia, Polska 2018, 130 minut, od 15 lat

Bilety: 10 zł (sala kameralna)

Opis filmu:

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

 

MDK zaprasza najmłodszych widzów na niedzielny poranek filmowy, 18 grudnia o godz. 10.30 – Gwiazdka Klary MUU / 2D dubbing

Przed filmem odbędą się Jasełka w wykonaniu Koła Osób Niepełnosprawnych.

reż. Will Ashurst,  Animacja / Dla dzieci / Świąteczny, Norwegia 2020, 68 minut, od 4 lat
Bilety: 10 zł  (sala kameralna)

Opis filmu:

Wesołych Świąt! Klara Muu wprost nie może doczekać się świątecznego wyjazdu do taty! Jakie niespodzianki czekają na nią na Krowim Wzgórzu? Lawina zabawnych i nieprzewidzianych wydarzeń postawi radosne świętowanie pod znakiem zapytania.

Niezwykle podekscytowana Klara po raz pierwszy spędzi Gwiazdkę ze swoim tatą na Krowim Wzgórzu. Kiedy przybywa na farmę, okazuje się, że kompletnie nic nie jest jeszcze gotowe! Przed domem brakuje choinki, a bombki i lampki kurzą się w kartonach. Do tego pech sprawia, że tata Klary zostaje pilnie wezwany do odśnieżania domu sąsiadki, a odcięta droga uniemożliwia mu powrót. Co pocznie Klara? Do Świąt zostało już tak niewiele czasu! Może z pomocą zuchwałego bożonarodzeniowego skrzata uda się stworzyć na Krowim Wzgórzu świąteczną atmosferę?

„Gwiazdka Klary Muu” to świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Święta to przecież nie tylko prezenty, ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.


Czytaj też: Zaproszenie na wykład Doroty Ślaskiej – “Profilaktyka zdrowia z udziałem ziół”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD