Retransmisja koncertu Andre Rieu pt. Niech znów nastaną szczęśliwe dni

Reklama

Wielki powrót na żywo. Nowy letni koncert z Maastricht. Premierowa retransmisja Andre Rieu pt. “Niech znów nastaną szczęśliwe dni “ w Miejskim Dom Kultury w Radomsku.


Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie. Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Retransmisja koncertu Andre Rieu pt. “Niech znów nastaną szczęśliwe dni ” w sobotę, 27 sierpnia o godz. 18.00.

Sala kameralna, bilety: 30 zł ulgowy i 35 normalny

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD