RKS RADOMSKO ROZGROMIŁ OMEGĘ KLESZCZÓW! [FOTO]

Reklama

Wynikiem 3:1 dla drużyny RKS Radomsko zakończył się mecz z Omegą Kleszczów. Dla żółto-niebieskich zwycięstwo jest tym cenniejsze, ponieważ dzisiejsze spotkanie zainaugurowało grę radomszczańskiej drużyny w IV lidze. Na trybunach stadionu przy ul. Brzeźnickiej w Radomsku zasiadło blisko 1 tys. kibiców. Był wśród nich kandydat na prezydenta Radomska Jakub Jędrzejczak.

Gospodarze nie kryli radości ze zwycięstwa. – Zawsze pierwszy mecz jest wielką niewiadomą. Udało nam się wygrać, z czego się bardzo cieszymy. Pokazaliśmy, że pomimo, że jesteśmy młodą drużyną, mamy odpowiednią jakość piłkarską – powiedział tuż po zakończeniu meczu jeden z zawodników RKS Radomsko Adrian Jura.

– Wiedzieliśmy, że dzisiejszy mecz będzie bardzo ciężki. Zespół Omegi Kleszczów jest doświadczoną i bardzo trudną do pokonania drużyną. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się odnieść zwycięstwo – podkreśla trener RKS Radomsko Rafał Ozga. – Nie wiedzieliśmy, czego tak naprawdę możemy spodziewać się po naszej drużynie. Co prawda sparingi pokazały, że jest wszystko w porządku, ale jak wiadomo, mecze zawsze rządzą się swoimi prawami. Na szczęście nasi zawodnicy pokazali, że dobrze sobie radzą na boisku, za co im serdecznie dziękuje – dodaje trener Ozga.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD