WYSTAWA 365×100 WOLNOŚĆ OTWARTA

Reklama

W hali poprodukcyjnej mieszczącą się na terenie Galerii Radomsko otwarta została niecodzienna wystawa ph. 365×100 WOLNOŚĆ.

Tytuł wystawy, w której uczestniczył m.in. kandydat na prezydenta Radomska Jakub Jędrzejczak nie jest przypadkowy. Projekt ma na celu uczczenie rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, zaznajomienie odbiorców z historią fotografii – od 1914 roku oraz pokazanie, że jest wielu ludzi z pasją robienia zdjęć. – Przyznaję, takiej wystawy jeszcze w naszym mieście nie było. To jest niecodzienne wydarzenie. Po pierwsze dlatego, że  każdy kto odwiedzi pofabryczną halę, znajdującą się na terenie Galerii Radomsko może nacieszyć swój wzrok zdjęciami autorstwa rodzimych, jak i zagranicznych fotografów. Po drugie, jest to niecodzienne wydarzenie ze względu na jej różnorodność i tematykę. I wreszcie, niecodzienna jest ze względu na miejsce, w którym jest prezentowana – przyznaje Jakub Jędrzejczak.

Organizatorem święta fotografii jest Fundacja foto Pozytyw oraz Nieformalna Grupa Artystyczna Perspektywa. Wydarzenie potrwa do godz. 22.00.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD