Solarprojekt
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

RKS RADOMSKO RUSZA Z KARNETOWĄ OFENSYWĄ!

Już po raz drugi klub piłkarski RKS RADOMSKO rozpoczyna sprzedaż karnetów na swoje mecze. Spotkania w III lidze piłkarskiej będzie można obejrzeć już za 60 złotych. Posiadanie karnetu to nie tylko przywileje, ale też olbrzymie wsparcie finansowe dla klubu. Już w najbliższą sobotę w godz. 10.00 – 15.00 będzie można nabyć karnety w promocyjnej cenie. Trzeba tylko przynieść ze sobą karnet z poprzedniej rundy. Przy dziewięciu rozegranych w tej rundzie meczach domowych cena wyniesie 7,70 złotych za mecz!

Gdy pół roku temu klub sprzedał ponad 300 karnetów, piłkarska Polska patrzyła z niedowierzaniem. Jeszcze nikomu na piątym poziomie rozgrywkowym się to nie udało. Teraz RKS gra już w 3. lidze i ma większe ambicje. Wszyscy liczą, że licznik nie zatrzyma się nawet na pół tysiącu sprzedanych wejściówek.

Według nowego cennika jednorazowy bilet wstępu będzie kosztował 15 złotych. – To średnia kwota obowiązująca w III lidze. Jeśli jednak zainteresowana osoba zdecyduje się na zakup karnetu cena za pojedynczy mecz spadnie o połowę! Już w najbliższą sobotę od 10.00 do 15.00 będzie można nabyć karnety w promocyjnej cenie, trzeba tylko przynieść ze sobą karnet z poprzedniej rundy. Przy dziewięciu rozegranych w tej rundzie meczach domowych cena wyniesie 7,70 za mecz – zauważa Jakub Mielczarek z RKS Radomsko.

Ticket Day, czyli masowe kupowanie karnetów jest organizowane w Radomsku po raz drugi, w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Karnety licznie kupują kibice Widzewa czy Wisły Kraków. – W tym sezonie do sprzedaży trafią specjalne karnety PRIORYTETOWE. Są one odpowiedzią na prośby kibiców z trybuny A. Dzięki wejściówce kosztującej 150 złotych będzie można uniknąć kolejek, ponieważ do dyspozycji tych fanów będzie dodatkowe wejście, a także zająć swoje ulubione miejsce pod dachem. Miejsce będzie zarezerwowane na całą rundę – podkreśla Radosław Pawelec, prezes zarządu RKS Radomsko.

Karnety będą sprzedawane w najbliższą sobotę w godz. 10.00 do 15.00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Brzeźnickiej, a w rolę sprzedawców wcielą się piłkarze pierwszej drużyny. –  W ten dzień obowiązuje też promocyjna cena. Od poniedziałku do piątku w stałych cenach będzie je można kupić w Sekretariacie Klubu przy ulicy Kościuszki 3. Co ważne klub z kilku względów nie jest pewny czy w III lidze jego mecze będą imprezami masowymi, karnet jest więc zapewnieniem, że mecz inauguracyjny jak i pozostałe spotkania na pewno się obejrzy – informuje K. Mielczarek.

Władze klubu apelują by do kwestii karnetów podejść jak do cegiełki na rozwój Akademii Młodego Piłkarza. Firmy zainteresowane kupnem karnetów dla swoich pracowników proszone są o kontakt z RKS Biznes Club pod numerem 884 860 960. Na zamówienia grupowe obowiązują zniżki.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW