RKS ROZPOCZYNA ŚWIĘTOWANIE. JUTRO SPOTKANIE Z JANEM BENIGIEREM

Z okazji 40 – lecia RKS Radomsko zarząd klubu przygotował wiele niespodzianek zarówno dla kibiców, jak i mieszkańców miasta. Pierwszą będzie spotkanie z Janem Benigierem, byłym zawodnikiem Stali i Czarnych Radomsko. Prelekcja byłego reprezentanta Polski będzie otwarta dla radomszczan, a wstęp bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się już jutro (środa) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej stadionu miejskiego.

Jan Benigier (fot. www.slzpn.katowice.pl)

Jan Benigier to wychowanek radomszczańskich drużyn, największe sukcesy w piłce klubowej świętował w barwach chorzowskiego Ruchu, z którym trzykrotnie zdobywał mistrzostwo Polski. W swojej karierze rozegrał też cztery mecze z orzełkiem na piersi, w tym jedno z Iranem podczas Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w 1976 roku. To właśnie w Kanadzie świętował z drużyną srebrny medal olimpijski. Mistrz Sportu, odznaczony Srebrnym Medalem za Wybitne Osiągnięcia Sportowe oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi. – Spotkanie będzie prowadzone w formie wywiadu, publiczność będzie miała także możliwość zabrania głosu i zadania pytań Janowi Benigierowi. Wywiad będzie trwał około 60 minut, następnie przewidziano sesję autografów na specjalnie przygotowanych kartach oraz zdjęcia – zauważa Jakub Mielczarek z zarządu RKS Radomsko.

Jutrzejsze wydarzenie to początek obchodów 40 – lecia RKS Radomsko i jednocześnie realizacja zwycięskiego projektu 40 – latek z Budżetu Obywatelskiego.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW