MEBIN

Robert Szwarc nowym trenerem RKS

Jubiler Ako

Podczas konferencji prasowej, prezes klubu Radosław Pawelec przedstawił nowy sztab trenerski drużyny. W piątek rezygnację złożył dotychczasowy trener Marcin Bryś. Jego miejsce zajął Robert Szwarc.

RKS jest klubem z tradycjami. Dziękuje za zaufanie. Współpraca jest kluczowa. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pracować z tak dużym klubem. Wierzę, że ja i cały mój sztab szkoleniowy doprowadzimy RKS do lepszych notowań. Dołożymy wszelkich starań aby kibice cieszyli się z jak najlepszych wyników sportowych – mówił dzisiaj Robert Szwarc. Nowy trener zapytany o dotychczasowe słabe wyniki drużyny nie chciał komentować i oceniać pracy swoich poprzedników.  – Chce się skupić nad tym co musimy zrobić, aby było lepiej. Musimy jasno sprecyzować cele i realizować. Nie wykluczam zmian, jednak to nie oznacza rewolucji. Znam piłkarzy, jest tu wiele wartościowych zawodników. W okresie zimowym, czeka nas wiele pracy – zapowiedział trener.

 

RKS nawiązał współpracę z akademią piłkarską AKS SMS Łódź. Dzięki temu piłkarze mogą korzystać z wysokiej jakości obiektów sportowych AKS. Jak podkreślał zarząd klubu, trenowanie na takich boiskach jest kluczem do sukcesu. Współpraca z łódzką akademią to szansa na rozwój wielu talentów piłkarskich.  Młodzi piłkarze będą mieli szansę kontynuować naukę i treningi.

AKS SMS Łódź od 2015 roku bezpośrednio szkoli młodzież, która wychodzi na poziom Ekstraklasy. Mamy pierwszych wychowanków, którzy już zadebiutowali w najwyższej klasie. Jako szkoła zajmujemy się szkoleniem młodzieży, a ta przyjeżdża z całej Polski. Nasi najlepsi zawodnicy będą mieli pierwszeństwo do grania w RKS Radomsko. Chłopcy, którzy są w  Radomsku będą mieli szansę szkolić się od poniedziałku do piątku w klasach mistrzostwa sportowego, a w weekendy grać w Radomsku. Naszym celem jest awans sportowy. Dysponujemy dobrymi obiektami, które oddajmy do dyspozycji RKS Radomsko, dzięki czemu będą mogli w jednym miejscu szkolić kadrę seniorską – mówi Piotr Stępień, prezes AKS SMS Łódź.

 

 

RKS Radomsko prowadzi zbiórkę karmy dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku. Dary można zostawiać w restauracji Nowa Stylowa.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW