ROCZNIK 2007 ZOSTAWIŁ SERCE NA BOISKU [FOTO]

Reklama

W tym składzie zawodnicy ES BANK RAP Radomsko grają ze sobą od pół roku.  Wolbórz Winter Cup 2017 o Puchar Burmistrza Wolborza był ich pierwszym poważnym turniejem. Zatem zdobycie IV miejsca można niewątpliwie zaliczyć do sukcesów podopiecznych trenera Krzysztofa Kowalskiego rocznika 2007.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn: Włókniarz Moszczenica, Sparta Łódź, UKS Concordia 1909 Piotrków, ESBANK RAP Radomsko, KSS Concordia Piotrków i Szczerbiec Wolbórz. Zespoły grały systemem każdy z każdym. Każdy mecz był zacięty i to do tego stopnia, iż niektórzy zawodnicy schodząc z boiska mieli łzy w oczach.

Drużyna „niebieskich” Krzysztofa Kowalskiego podczas rozgrywek dała z siebie wszystko. Potwierdza to trener Rafał Wawrzyniak, zastępujący podczas dzisiejszych zawodów trenera Kowalskiego (z inną drużyną RAP Radomsko przebywającego na turnieju w Krośnie).

– Moim zdaniem chłopcy wypadli bardzo dobrze. Dla niektórych z nich Wolbórz Winter CUP 2017 był pierwszym turniejem w życiu. Chłopcy wygrali dwa mecze, jeden zremisowali, dwa spotkania przegrali tylko po 1:0, ze zwycięzcą turnieju (T.S. Szczerbiec Wolbórz) zremisowali 0:0, dlatego uważam, że dla tych chłopców jest to bardzo dobre doświadczenie, które będzie procentowało w przyszłości. Chłopcy w Wolborzu wykonali kawał dobrej roboty i zostawili serce na boisku – powiedział tuż po zakończonym turnieju trener Rafał Wawrzyniak.

W Wolborzu najlepszym zawodnikiem RAP Radomsko był Krystian Pawlik. Wszystkie drużyny otrzymały z rąk burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa pamiątkowe puchary.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD