RODZINNIE I WESOŁO, CZYLI PIKNIK W ZSG5

Reklama

Dopisała pogoda. Dopisali uczestnicy. I co najważniejsze – dopisały humory. Słowem piknik ph. „Jak przyjemnie, gdy z rodziną i ze szkołą bawię się wesoło” społeczność Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 5 w Radomsku w kronice szkoły możne zapisać pod hasłem: udana impreza.

DSCN2138

Wydarzenie wzorem minionych lat odbyło się na placu szkolnym. Najważniejszym jego elementem  były występy uczniów, którzy śpiewali, tańczyli i prezentowali układy choreograficzne.

Podczas festynu można było skorzystać także z wielu innych atrakcji. Ogromne zainteresowanie wzbudzały popularne dmuchańce. Ponadto można było kupić książki, rośliny i rękodzieło w atrakcyjnych cenach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ze smakołykami. Do skosztowania była m.in. kiełbaska z grilla, bigos, frytki oraz wiele rodzajów przepysznych ciast. Nie zabrakło pokazów sprzętu strażackiego oraz policyjnego.

Piknik zgromadził nie tylko uczniów oraz ich rodziców, ale również mieszkańców Radomska. Impreza odbyła się w ramach XVII Radomszczańskich Dni Rodziny.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD