RUTW “WIEM WIĘCEJ” ŚWIĘTUJE JUBILEUSZ

Reklama

Starość to nie metryka, lecz stan umysłu – takie motto towarzyszy jubileuszowi 5 – lecia istnienia Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wiem Więcej”.

Urodzinowa gala odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Licznie przybyłych gości powitała prezes RUTW dr Anna Kapuściarek.

– Nasze stowarzyszenie nie mogłoby się tak dynamicznie rozwijać, gdyby nie wielkie oddanie naszych członków, a także pomoc i życzliwość Miejskiego Domu Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej i Muzeum Regionalnego – podkreśliła na wstępie swojego wystąpienia prezes Anna Kapuściarek.

Jubileusz 5 – lecia istnienia skłania nie tylko do refleksji i podsumowania, czego podczas jubileuszowej gali nie zabrakło, ale i gratulacji. Zaproszeni goście nie szczędzili słuchaczom na czele z prezes dr Anną Kapuściarek ciepłych słów. A te składali m.in. przedstawiciele parlamentu, władze samorządowe miasta i powiatu a także słuchacze zaprzyjaźnionych UTW.

Urodzinową galę swoimi występami uświetnili: Radomszczańska Kapela Podwórkowa, Chór „Cantabile”, Chór „Złota Nutka”, Chór „Złocisty Promień”, para taneczna, Zespół Tańca Nowoczesnego „Extasa” z MDK , zespół taneczny RUTW, Zespół wokalno – instrumentalny „Impresja” z MDK.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD