Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

Rondo w Stobiecku Szlacheckim zostanie zamknięte. Zmiany w kursowaniu MPK

We wtorek,  23 czerwca od godzin wieczornych, najpóźniej od środy rano zostanie zamknięte rondo w Stobiecku Szlacheckim. Jakikolwiek przejazd przez Drogą Krajową nr 1 wjazd lub wyjazd na tą drogę zostanie uniemożliwiony. Likwidacja skrzyżowania wiąże się z budową nawierzchni betonowej pasa wschodniej nitki. Jednocześnie otwarty zostanie przepust koło szkoły dla aut do 3,5 t. Auta ciężarowe mają objazd przez rondo na ulicy Brzeznickiej. Najprawdopodobniej wiadukt Stobiecko Szlacheckie- Rożny będzie gotowy do jesieni – czytamy na facebookowym profilu A1 – Stobiecko szlacheckie.

Zmiany w kursowaniu autobusów MPK. Z powodu budowy autostrady A1:

Od jutra linia 2 będzie kursować na trasie Jagiellońska – Stobiecko Szlacheckie, i powrót Stobiecko Szlacheckie – Jagiellońska z pominięciem Wierzbicy.

Od jutra linia 25 w Radomsku do przystanku 11 Listopada szkoła kursuje na niezmienionej trasie a od ww. przystanku będzie kursowała objazdem przez ul. Brzeźnicką, Ładzice, do przystanku Wierzbica Kościół i dalej niezmienioną trasą do Lgoty Wielkiej.

Kursy z Lgoty Wielkiej w kierunku Radomska analogicznie.

Linia 25 pominie przystanki przy ulicy Ks. Kościowa, ul. Krasickiego, Stobiecka Szlacheckiego i Wierzbicy.

Ponadto linia 25 kursować będzie tylko na niżej wymieninych kursach:

Radomsko – Lgota Wielka godzina 06:06

Lgota Wielka – Radomsko godzina 07:00

Radomsko – Lgota Wielka godzina 14:25

Lgota Wielka – Radomsko godzina 15:20

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

2 Komentarze/y

  1. Czyli od dziś jest czynny przejazd pid trasą dla osobowych? Pytam bo profilaktycznie pojechałem przez Malutkie rano ale nie lubię tam bo dziury są.

  2. Jeśli nie musicie naprawdę to nie jedźcie pod nowym mostkiem koło szkoły. To koszmar. Jezioro brunatnej wody z błotem, ruch taki, że auto za autem, dziury jak w serze szwajcarskim i jakieś asfaltopodobne ulepy pomieszsne z ziemią. Raz dziś przejechałem i od jutra przez Malutkie jeżdżę. TM też dziury ale nieporównywalnie mniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK