RUSZA AKCJA “TRZEŹWO DO CELU”

Reklama

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku we współpracy z Urzędem Miasta Radomsko, policją oraz stowarzyszeniami działającymi na rzecz trzeźwości w Radomsku: Klubem Wzajemnej Pomocy „Szansa”, Klubem Abstynenckim „Można Inaczej”, w sierpniu, który jest miesiącem trzeźwości, podejmują wspólne działania pod hasłem „Trzeźwo  do  celu”.

 Działania obejmują:

– udział przedstawicieli MKRPA i stowarzyszeń w kontrolach trzeźwości prowadzonych przez funkcjonariuszy policji w sierpniu 2017 na terenie miasta Radomska

– wręczanie kierowcom  wspólnie opracowanej ulotki z informacjami o zakresie działań MKRPA i stowarzyszeń a także  breloków z napisem „Prowadzę jestem trzeźwy”.

Kampania informacyjno – edukacyjna  ma na  celu integrację instytucji i organizacji radomszczańskich działających na rzecz trzeźwości oraz podniesienie świadomości społeczeństwa, że każdego dnia możemy spotkać na swojej drodze pijanego kierowcę, który stanowi śmiertelne zagrożenie.

Pijani kierowcy przewożą swoich najbliższych: żony, dzieci, przyjaciół, ale zagrażają również wszystkim znajdującym się na drodze – innym kierowcom, pieszym. Reagujmy, gdy ktoś pod wpływem alkoholu zbliża się do samochodu.

(info: MKRPA)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD