www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Rusza kampania „Nie pozwolę ci się zamknąć” wspierająca przedsiębiorców

Chcesz pomóc sklepom, warsztatom, zakładom, pracowniom w twojej okolicy? Martwisz się, że nie będą w stanie przetrwać kwarantanny? Krajowa Izba Gospodarcza zachęca do dołączenia do kampanii „Nie pozwolę ci się zamknąć”.

Akcja jest bardzo prosta ale jednocześnie może być bardzo pomocna. Koronawirus skutecznie paraliżuje aktywność gospodarczą. Wpływy zmalały a zobowiązania ZUS, podatkowe, dzierżawy i najmy pozostały do zapłaty. Możemy pomóc lokalnym firmom poprzez następujące proste działania:

Jesteś klientem?

1. Zgłoś się do lokalnego przedsiębiorcy, z usług którego korzystasz.
To może być Twoja ulubiona restauracja, cukiernia, fryzjer, kosmetyczka, siłownia, skład budowlany w Twoim mieście.

2. Zaproponuj zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości.
Twoje wsparcie pozwoli małym przedsiębiorcom na przetrwanie kryzysu – zapłacenie czynszu, zapłacenie ZUS, zapłacenie części pensji pracownika.

3. Pobierz paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania usługi lub produktu!

Jesteś przedsiębiorcą?

1. Zachęcaj stałych klientów do udziału w akcji.

2. Pobierz plakat i powieś go w swojej firmie w widocznym miejscu.

3. Wydaj paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania przez Klienta usługi lub produktu!

Osoba, która chce wesprzeć mikroprzedsiębiorcę może to zrobić poprzez nawiązanie z nim kontaktu poprzez telefon lub internet. Powinni wtedy ustalić za jaki towar bądź usługę zostanie wpłacone zaliczka oraz w jakiej formie bezgotówkowej będzie opłacona, następnie w jakim terminie zamówienie zostanie zrealizowane. Wpłata zaliczki jest dokumentowana fakturą lub – gdy zaliczkę wpłaca osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej – paragonem z kasy fiskalnej. Przyjęcie zaliczki jest umową gwarantującą wykonanie usługi bądź dostarczenie towaru. Zarówna nabywca jak i wykonawca mogą się wycofać z umowy. Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) nie pośredniczy w zawieraniu umów, ponieważ akcja opiera się na wzajemnym zaufaniu i kontakcie klienta i mikroprzedsiębiorcy.

Starter Radomsko prosi wszystkich przedsiębiorców i konsumentów którzy chcą wziąć udział w akcji o kontakt pod adresem starter@radomsko.pl

Więcej informacji na stronie:Biznes Radomsko

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.