www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA POWIATU

Starosta Beata Pokora apeluje do seniorów

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną starosta Powiatu Radomszczańskiego, Beata Pokora ponawia apel o ograniczanie wyjścia z domów, zachowanie zasad higieny oraz stosowanie się do zaleceń władz, służb sanitarnych i medycznych.

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Radomszczańskiego  

O ograniczenie wychodzenia z domów do niezbędnego minimum, apeluję dziś szczególnie do osób starszych, bo to one są najbardziej narażone na skutki działania koronawirusa.

Zwracam się także do wszystkich mieszkańców naszego powiatu, aby o tych zaleceniach przypominali seniorom. Seniorzy, jak wiadomo są grupą, która najmniej korzysta z mediów społecznościowych, które w obecnych czasach są ważnym nośnikiem informacji.

Proszę zatem wszystkich Państwa, abyście już dziś chwycili za telefony i zadzwonili do swoich dziadków, wujków, do bliższych oraz dalszych znajomych i telefonicznie przekazali im ten apel. Przypomnieli: pozostańcie w domach, ograniczcie wyjścia do najbardziej koniecznych, jeśli musicie coś załatwić – poproście o to młodszych znajomych. Zakupy można zaplanować tak, żeby robić je raz w tygodniu. A gdy już koniecznie musicie wyjść – załóżcie ochronne rękawiczki.

Sytuacja, w której się wszyscy znaleźliśmy jest naprawdę poważna. Na terenie naszego powiatu kwarantanną objętych jest już około 200 osób.

Za liczbami podawanymi w informacjach o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie kryją się ludzie – to mogą być nasi bliscy, sąsiedzi czy przyjaciele. Dlatego rozważnie i rozsądnie musimy wszyscy podjąć działania, by ograniczyć ryzyko zarażenia jednej osoby przez drugą. Skoro każdy z nas może być potencjalnie zarażony koronawirusem – każdy z nas może przeciwdziałać jego rozprzestrzenianiu się. Nie panikujmy, ale bądźmy społecznie odpowiedzialni. Bądźmy razem, ale osobno – zachowując przepisową odległość.

Musimy ten czas przetrwać w domach. Jeżeli wszyscy razem zachowamy się odpowiednio, w końcu sytuacja wróci do normy.

Starosta Powiatu Radomszczańskiego

Beata Pokora

 


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.