Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

RUSZA REWITALIZACJA CENTRUM RADOMSKA. NOWA ORGANIZACJA RUCHU JUŻ OD PIĄTKU!

Od piątku 17 maja 2019 r. zamknięta będzie ulica Reymonta w Radomsku, na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Żeromskiego wraz ze skrzyżowaniem. Warunkowo zamknięta będzie też ul. Żeromskiego. Prace nad rewitalizacją centrum miasta ruszą na dobre od poniedziałku 20 maja.

Radomszczanie mieszkający przy odcinku drogi, gdzie planowana jest przebudowa, będą mogli dojechać do swoich posesji wyłącznie od strony placu 3 Maja (obok poczty) oraz od strony alei Jana Pawła II. Wlot od strony ulicy Narutowicza zostanie wyłączony dla ruchu drogowego, aby nie stwarzać zagrożenia bezpieczeństwa na skrzyżowaniu. Dojazd do ul. Żeromskiego również dostępny będzie jedynie dla mieszkańców, pojazdów zaopatrzenia i taksówek. Do budynku pocztowego będzie można dojechać od strony ulicy Piłsudskiego, jednak należy mieć na uwadze, że na samej ulicy, mimo zamknięcia ul. Reymonta, obowiązywać będzie zakaz postoju.

Zamknięcie drogi zaplanowano na weekend, aby mieszkańcy mogli zapoznać się z nową organizacją ruchu w warunkach zmniejszonego natężenia ruchu.

Planowo prace mają się zakończyć do końca września tego roku.

SCHEMAT NOWEJ – TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU

CZYTAJ TEŻ: WKRÓTCE REMONT ULICY REYMONTA. PLAC BUDOWY PRZEKAZANY WYKONAWCY

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW