Ruszyła 3 edycja konkursu filmowego „Pozytywne Społeczeństwo”! Oddaj głos na uczniów ILO

Reklama

Już po raz trzeci ruszył konkurs filmowy „Pozytywne Społeczeństwo”! Zadaniem konkursowym jest przygotowanie filmu trwającego od 1 do 5 minut, dotyczącego profilaktyki przemocy, agresji, przestępczości i uzależnień. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Zostańmy w kontakcie”!

Do konkursu przystąpili członkowie Klubu Myśli Prospołecznej ILO. Na młodych radomszczan można głosować przez aplikację “Pozytywne społeczeństwo” (wtedy głos liczy się jako 3pkt) i/lub w formie polubienia postów z naszymi filmami na Facebooku.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Każdy członek zwycięskiego zespołu otrzyma iPhona SE (2020), a członkowie zespołów zajmujących pozostałe miejsca podium odpowiednio iPhony 7 (za zajecie 2 miejsca) oraz instaxy Mini 11 (za zajecie. 3 miejsca).

Obejrzyj film konkursowy. Zespół – Igor Sambor, Kinga Musiał, Hubert Kusiak, Igor Olejarczyk i Bartłomiej Tomczyk

Jeżeli uważasz, że ten film powinien trafić do kolejnego etapu konkursu, oddaj na niego głos zostawiając dowolną reakcję pod tym postem. Głosy można oddawać także w aplikacji „Pozytywne Społeczeństwo” dostępnej w Google Play. Głosy oddane w aplikacji liczone są trzykrotnie. Na każdy film można zagłosować tylko raz, ale każdy może oddać głos na kilka filmów
Głosowanie trwać będzie do 12 grudnia do godziny 23:59.

Harmonogram konkursu przewiduje trzy etapy. W pierwszym uczestnicy przygotowują swoje filmy i wysyłają je organizatorom za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. W drugim, wszystkie filmy zostaną zaprezentowane na facebookowym profilu Pozytywne społeczeństwo, gdzie swoje głosy będą oddawać internauci. Głosowanie będzie możliwe również przez aplikację Pozytywne Społeczeństwo. W trzecim etapie jury wskaże zwycięskie filmy spośród 10, które uzyskają najwięcej głosów internautów.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD