MEBIN

Kulinarny Konkurs Bożonarodzeniowy

Robutkowo

Nadchodzące święta to magiczny czas i ludzie, którzy tworzą niepowtarzalny klimat. Nieodzownym elementem Bożego Narodzenia jest wspólne przygotowywanie tradycyjnych potraw, w którym najczęściej uczestniczy wiele pokoleń.

Mając na uwadze przywiązanie do kulinarnej tradycji regionu, zarząd województwa łódzkiego zaprasza do udziału w wojewódzkim kulinarnym konkursie bożonarodzeniowym. Konkurs odbywa się w 2 kategoriach: tradycyjna potrawa wigilijna i tradycyjny wypiek bożonarodzeniowy, a jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego.

W ramach konkursu uczestnicy muszą wykonać samodzielnie tradycyjną potrawę wigilijną lub tradycyjny wypiek bożonarodzeniowy oraz zaprezentować na zdjęciach gotowy produkt. W każdej z kategorii przewidziano wysokie nagrody finansowe: 1 500 zł, 1 000 zł i 500 zł oraz upominki rzeczowe dla wyróżnionych osób.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować tradycyjną potrawę wigilijną lub wypiek bożonarodzeniowy, zrobić zdjęcia i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a do przygotowania potrawy/wypieku konkursowego użyć produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego. Termin nadsyłania prac upływa 7 grudnia 2020 roku.

Więcej informacji na stronach internetowych: www.lodzkie.pl oraz www.lodzkie.ksow.pl.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW